bonie narożne

Bonie narożne

Stosowane w dzisiejszych czasach metody na dekorowanie elewacji budynków dają różnorakiego rodzaju możliwości. W zależności od typu budynku, jego charakteru czy też upodobań bądź gustu inwestora lub właściciela obiektu, wykorzystywane są różne techniki. Wśród nich szczególnym powodzeniem cieszy się boniowanie. Polega ono na umieszczeniu na elewacji budynku boni – specjalnych elementów, które dają okazję uzyskać rewelacyjny efekt segmentów – przypominających wizualnie kamień, dzielących wybrane powierzchnie fasady. Bonie stosować można zarówno na całych ścianach, jak również na cokołach, filarach, obramowaniach drzwi, okien oraz na narożach budynków. I właśnie bonie narożne, stanowiące część naszej szerokiej oferty chcielibyśmy Państwu polecić. Bonie narożne, podobnie jak te liniowe, za zadanie mają dekorować ścianę, jak też w odpowiedni sposób ją zabezpieczać. Jednak o ile stosowane mogą być na całych powierzchniach ścian, to bonie narożne montuje się na zewnętrznych bądź też wewnętrznych narożach ścian. Często spotkać się można z boniami narożnym umieszczonymi również na filarach.

Bonie narożne - szereg zastosowań

W zależności od efektu, jaki pragnie się osiągnąć poprzez montaż boni narożnych, przyjąć one mogą różne kształty czy wielkości. Na końcowy rezultat wpływają również wykonane na ścięcia, proste, owalne, delikatnie zaokrąglone, wklęsłe, wypukłe – wybór jest bardzo duży, a w zależności od wybranej opcji otrzymuje się inny efekt wizualny. Bonie narożne, oprócz roli dekoracyjnej, spełniają również niezwykle praktyczną funkcję, chroniąc krawędzie budynków przed uszkodzeniami. Za materiał do tworzenia boni narożnych służy nam kompozyt żywiczny zbrojony włóknem węglowym, osadzony na rdzeniu z najwyższej jakości listwy styropianowej. Pokrycie styropianu EPS-200 żywiczną powłoką zabezpieczoną włóknem węglowym pozwala uzyskać produkt niebywale trwały i bardzo odporny na działania zewnętrzne (obciążenia termo-mechaniczne). Bonie narożne, tak jak i pozostałe artykuły z naszej oferty, tworzymy w oparciu o nowoczesne maszyny, dzięki czemu otrzymujecie Państwo produkty najwyższej klasy.

Bonie narożnikowe - sposób na przemianę elewacji

Zarówno elewacje starych budynków, jak również nowoczesnych obiektów, za pośrednictwem boni na narożnikach oraz pozostałych elementów sztukaterii dostępnych w DW decor, zyskać mogą nowy wygląd oraz wyjątkowy styl. Montaż profili elewacyjnych, w tym boni narożnych, nie jest trudną czynnością. Na naszej stronie znajdziecie Państwo dokładną instrukcję na temat montowania elementów dekoracyjnych na elewacje. W razie jakichkolwiek pytań, jesteśmy oczywiście do dyspozycji. A gdy nie macie Państwo czasu bądź nie czujecie się na siłach, aby samemu przeprowadzić montowanie profili, zająć się tym może nasza profesjonalna oraz doświadczona epika specjalistów.

rozwiń

Bonie narożne

Bonia narożna elewacyjna Eb-1a Bonia narożna elewacyjna Eb-1a
Producent: DW decor
Cena:

49,20 zł

Cena netto: 40,00 zł

szt.
zobacz więcej
Bonia narożna elewacyjna Eb-1b Bonia narożna elewacyjna Eb-1b
Producent: DW decor
Cena:

61,50 zł

Cena netto: 50,00 zł

szt.
zobacz więcej
Bonia narożna elewacyjna Eb-2a Bonia narożna elewacyjna Eb-2a
Producent: DW decor
Cena:

52,89 zł

Cena netto: 43,00 zł

szt.
zobacz więcej
Bonia narożna elewacyjna Eb-2b Bonia narożna elewacyjna Eb-2b
Producent: DW decor
Cena:

65,19 zł

Cena netto: 53,00 zł

szt.
zobacz więcej
Bonia narożna elewacyjna Eb-3a Bonia narożna elewacyjna Eb-3a
Producent: DW decor
Cena:

55,35 zł

Cena netto: 45,00 zł

szt.
zobacz więcej
Bonia narożna elewacyjna Eb-3b Bonia narożna elewacyjna Eb-3b
Producent: DW decor
Cena:

67,65 zł

Cena netto: 55,00 zł

szt.
zobacz więcej
Bonia narożna elewacyjna Eb-4a Bonia narożna elewacyjna Eb-4a
Producent: DW decor
Cena:

55,35 zł

Cena netto: 45,00 zł

szt.
zobacz więcej
Bonia narożna elewacyjna Eb-4b Bonia narożna elewacyjna Eb-4b
Producent: DW decor
Cena:

67,65 zł

Cena netto: 55,00 zł

szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl