Sztukateria w nowoczesnym wnętrzu 0
Sztukateria w nowoczesnych wnętrzach

Sztukateria na stałe wpisała się w aranżację nowoczesnych wnętrz dając nieograniczone możliwości dekoratorom i czyniąc je bardziej eleganckimi. Wprowadzenie sztukaterii do nowoczesnych wnętrz to także efekt "znudzenia się" prostą stylizacją. Zarówno mieszkańcy, jak i projektanci wnętrz poszukiwali nowych rozwiązań.

czytaj całość »
Rozeta - dekoracja sufitowa lub ścienna 0
Rozety gipsowe - dekoracja sufitowa lub ścienna

Rozety cały czas są obecne w architekturze, a obecnie na nowo przeżywają swój "złoty wiek". Wiele osób odkrywa szerokie możliwości jakie dają w zakresie tworzenia unikalnej sztukaterii wnętrza i nadawania mu klimatu w stylu np. francuskim. Szeroka kompozycja wzorów, rozmiarów i zdobnictwa powoduje, że do każdego pomieszczenia, niezależnie od przeznaczenia, można dobrać idealną rozetę. W ten sposób można szybko odmieć nijakie i pozbawione stylu wnętrze, nadając mu szlachetności i klasy. Oto wskazówki w zakresie wyboru idealnej rozety, jej wymiarów i możliwości tworzenia unikalnych dekoracji sufitowych i nie tylko.

czytaj całość »
Listwy sufitowe we wnętrzach 0
Listwy sufitowe we wnętrzach

Odpowiednio urządzone wnętrze to marzenie każdego z nas. Coraz częściej zdarza się, że wiele osób decyduje się na zakup wysokiej jakości elementów wyposażenia, w tym drogich mebli oraz dodatków, aby diametralnie odmienić swoje wnętrze. Jednak podczas aranżacji pomieszczenia po raz pierwszy lub też nawet w przypadku jego remontu, bardzo dużą uwagę należy zwrócić na wiele, nawet najmniejszych szczegółów. Zatem co jest w tym przypadku bardzo ważne? O czym warto pamiętać?

czytaj całość »
Sztukaterie gipsowe - dekoracje do wnętrz 0
Sztukaterie gipsowe - Tradycyjne elementy dekoracyjne do wnętrz

Efektowne i eleganckie wykończenie wnętrz od wieków wzbudzało duże zainteresowanie. Niektóre techniki tj. sztukateria gipsowa, skutecznie oparły się wiekom i niezmiennie są jednym z gustownych i charakterystycznych elementów aranżacyjnych wnętrz.

czytaj całość »
Sztukateria elewacyjna - Warszawa ul. Jagiellońska 36 0
Sztukateria elewacyjna na kamienicy w Warszawie, ul. Jagiellońska 36

Piękna, zrewitalizowana kamienica na warszawskiej Pradze odzyskała swój blask. Listwy elewacyjne, gzymsy, bonie i wiele innych elementów sztukaterii elewacyjnej przygotowaliśmy wg indywidualnego projektu. Każdy detal został w pełni dopracowany aby efekt końcowy budził zachwyt.

czytaj całość »
Warszawa ul. Hoża 50 - zdobione klatki schodowe. 0
Stylizowane klatki schodowe. Warszawa ul.Hoża 50

Stylizowane klatki schodowe odtworzone według oryginalnego projektu przez DW decor w historycznej kamienicy przy ul. Hożej 50 w Warszawie. W pierwszej kolejności powstały modele detali sztukatorskich, następnie przystąpiliśmy do odlewów elementów gipsowych, i montażu sztukaterii.

czytaj całość »
Sala koncertowa - Warszawa, ul. Podwale 0
Sala koncertowa - Warszawa, ul. Podwale

Sala koncertowa imienia Fryderyka w Warszawie wystylizowana przez DW decor. Gipsowe sztukaterie wykonane i zamontowane przez nasza firmę pięknie zdobią wnętrze nadając mu klasycznego i eleganckiego charakteru.

czytaj całość »
Sufit w kamienicy, Berlin Lietzenburger 96 0
Sufit w kamienicy, Berlin Lietzenburger 96

Realizacja wykonana przez DW decor w Berlinie. Kamienica przy Lietzenburger 96 zyskała nowe sztukaterie w 50 pokojach. Zakres prac obejmował odtworzenie modeli ze starych sztukaterii, wykonanie form silikonowych oraz odlewów gipsowych. 

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl