Sztukateria Warszawa

 Sztukateria gipsowa Warszawa

Sztukaterie gipsowe to jeden z elementów dekoracyjnych, który sprawia, że wnętrze zyskuje elegancki, luksusowy charakter. Ich obecność pozwala założyć, że przestrzeń została ozdobiona wiele lat temu, zaś jej korzenie sięgają wielu lat wstecz. Dzięki temu można w nich poczuć ducha minionych epok i zainspirować się do odkrywania wyjątkowej estetyki.

Gipsowe sztukaterie w Warszawie     

Sztukaterie w Warszawie tworzone przez dw decor to często realizacje powstające na zamówienie, cechujące się niepowtarzalnym wzorem i skrupulatnym wykonaniem z dbałością o detale. Do najbardziej spektakularnych można zaliczyć dekoracje ścian oraz sufitów w Sali Koncertowej im. Fryderyka, zlokalizowanej na Starym mieście, czy fasety zdobiące klatki schodowe starych kamienic, w tym także tych przy ulicy Hożej 50 oraz Kępnej 15. Rozety gipsowe, i listwy gipsowe to dekoracje, które nie tylko pozwoliły odrestaurować budynki i nadać im niepowtarzalny klimat, sztukateria umożliwia zachowanie ich pierwotnego wyglądu, przywołującego w pamięci minione czasy.

Warszawskie zabytki zdobione sztukaterią DWdecor

Warszawskie pałace, zamki, muzea i inne zabytkowe budynki cieszą oczy pięknymi zdobieniami ścian i sufitów. Obok malowideł, ich wyjątkową atmosferę budują sztukaterie. Przestrzenne dekoracje wykonane z gipsu przez producenta sztukaterii DW decor zdobią także wnętrza kamienic – zarówno tych mieszkalnych, jak i skupiających lokale użytkowe. Najczęściej spotykane są listwy sufitowe i gzymsy – zarówno te proste, w postaci ćwierćwałka czy kaskady z kilkoma równoległymi wgłębieniami, jak i bardziej skomplikowane, przedstawiające zwykle kwiatowe wzory. Ich dopełnieniem są rozety gipsowe, wykonane na planie koła lub elipsy i zaskakujące niepowtarzalnymi motywami roślinnymi.

Zaletą oferowanych w Warszawie przez DW decor sztukaterii gipsowych jest przede wszystkim ich trwałość oraz możliwość indywidualnego dopasowania do wnętrza. Gips jest materiałem ogniotrwałym i odpornym na działanie wilgoci, niskich oraz wysokich temperatur czy promieniowania UV. Można malować go na dowolne kolory.

Miasta obsługiwane przez DW decor: 

SZTUKATERIA POZNAŃ

SZTUKATERIA WROCŁAW

SZTUKATERIA WARSZAWA

SZTUKATERIA BERLIN

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl