O firmie

  

                    Jeżeli szukasz wyjątkowych i niecodziennych  sztukaterii do Twojego domu - jesteś w dobrym miejscu.

             Z ogromną starannością i dbałością o każdy szczegół tworzymy listwy sufitowe, fasety, rozety, gzymsy, konsole, i wiele innych po to, by Twój dom był wyjątkowy i niepowtarzalny.

 

 

 

Kim jesteśmy? 

        Jesteśmy polskim producentem najwyższej jakości sztukaterii gipsowych oraz sztukaterii elewacyjnych. Od 2009 roku nasze wyroby produkujemy z wykorzystaniem rzemieślniczych metod oraz tradycyjnych materiałów, przez co z powodzeniem są one stosowane w budynkach zabytkowych, oraz nowych stylizowanych obiektach.

           Stale rozszerzamy ofertę o nowe produkty oraz ulepszamy procesy produkcyjne. Dzięki wyposażeniu pracowni w maszyny CNC i skaner 3D wprowadziliśmy innowacyjną metodę digitalizacji wzorów, która daje możliwość archiwizacji 3D elementów sztukatorskich oraz cyfrowej obróbki wzorów. Następnie cyfrowy obraz można powielić przez druk 3D lub frezowanie CNC w różnych materiałach.

   

Jak działamy? 

       Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, uważnie słuchamy oczekiwań klienta, czym się inspiruje, co mu się podoba, zapoznajemy się z wnętrzem, bryłą budynku i jego charakterem.

          Zebrane informacje analizujemy, i na ich podstawie dobieramy i kompletujemy wzory, tak aby były spójne i spełniały oczekiwania klienta. Nie bazujemy wyłącznie na standardowych, katalogowych wzorach, stale projektujemy i tworzymy nowe modele które trafiają w gust nawet najbardziej wymagających klientów.

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl